info@beauty-island.ir   021-88211206

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

با افزایش سن میزان کلاژن سازی و هیالورونیک اسید بدن کاهش می یابد و همین امر موجب افتادگی پوست وایجاد خطوط اضافی و چروک در نواحی مختلف پوست می گردد.با پیشرفت علم پزشکی روش های نوینی در جوانسازی پوست ابداع گشت که توانست درصد چشمگیری از نقص هایی چون فرورفتگی ها و چین و چروک های پوست صورت افراد را رفع نماید. یکی از شایع ترین و محبوب ترین روش های جوانسازی پوست، تزریق ژل می باشد،همانگونه که می دانیم این روش مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کرده است. ژل های تزریقی ساخته شده از مواد صنعتی می باشند و حاوی درصد زیادی هیالورونیک اسید هستند. ژل های هیالورونیک اسید  به لایه های زیرین پوست تزریق شده و موجب هموارتر شدن پوست های ناهموار می شود و همچنین حجم از دست رفته پوست را باز میگرداند و پوستی شاداب و جوان را به فرد هدیه می دهد.

تزریق ژل خط خنده

علت ایجاد خط خنده

خطوط خنده از دو خط منحنی شکل تشکیل شده است که از گوشه های پایین بینی شروع شده و تا گوشه های لب ها ادامه پیدا می کنند، علت اصلی به وجود آمدن خط خنده شل شدن عضلات اطراف لب می باشد که با افزایش سن و زیاد خندیدن به مرور ایجاد شده و عمیق می گردد.البته لازم است اضافه گردد که ژنتیک یکی دیگر از عوامل دخیل در ایجاد خطوط خنده می باشد،از آنجا که خطوط ایجاد شده در اطراف لب ها موجب بالا نشان دادن سن افراد می گردد تزریق ژل خط لبخند یکی از سریع ترین و کم عارضه ترین روش های برطرف کردن این خطوط می باشد. البته باید گفت کاهش کلاژن سازی لایه های زیرین پوست و افزایش سن بر ایجاد خطوط خنده تاثیر دارد بلکه بر روی نواحی دیگر از پوست نیز تاثیر می گذارد که عبارت است از:

  • پیشانی و بین دو ابرو
  • اطراف چشم ها
  • گونه و چانه

نحوه تزریق ژل به خط خنده

تزریق ژل خط لبخند یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی می باشد، در این روش پزشک متخصص در هر دو طرف صورت اقدام به تزریق ژل می نماید  و سپس به منظور یکنواختی و توزیع یک اندازه ژل، آن ناحیه را ماساز می دهد. این میزان برحسب سی سی محاسبه می گردد که باید گفت این میزان در هر فردی با توجه به عمق خطوط خنده ای که دارد متفاوت می باشد. مدت زمان تزریق ژل حدودا 20 دقیقه تا یک ربع می باشد.

جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک جزیره زیبایی مرکز تخصصی پوست،مو و زیبایی می توانید با شماره های 02188211206-7-09301813152 تماس حاصل فرمایید و  همچنین شما عزیزان می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام  نمونه کارهای زیبایی این مرکز را مشاهده نمایید.

میزان ماندگاری تزریق ژل خنده به چه صورت است؟

ژل های تزریقی مورد استفاده جهت حجم دهی و جوانسازی صورت،میزان ماندگاریشان بین 6 ماه تا یک سال می باشد،البته باید گفت میزان ماندگاری ژل  بستگی به منطقه مورد تزریق و نوع مارک ژل دارد.بطور مثال  ماندگاری ژل در مناطقی از صورت که ماهیچه های آن فعالیت بیشتری دارد (اطراف لب ها و پیشانی) کمتر از سایر نقاط می باشد.

سایر مقالات

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

تزریق چربی به روش نانوفت

جوانسازی با هایفوتراپی 

میکرونیدلینگ در کلینیک جزیره زیبایی

مزوتراپی مو

بوتاکس

تزریق ژل خط خنده 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس 

کربوکسی تراپی برای پوست صورت

پاسخ

چهار × سه =