info@beauty-island.ir   021-88211206

جوانسازی با هایفوتراپی

هایفوتراپی 

افزایش سن یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد چین و چروک های پوستی و کاهش انعطاف پوست  می باشد، که این موضوع تبدیل به یکی از دغدغه ها و نگرانی های افراد گشته است.حالا سوال اینجاست، که آیا راهی وجود دارد که  بدون ، دوره نقاهت و به راحتی جوانی و زیبایی افراد بازگردد؟ اگر شما هم به دنبال پیدا کردن پاسخ این سوال هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

جوانسازی-با-هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی پوست صورت  یکی از روش های پزشکی و وپر طرفداری است که افراد به منظور جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک ، طراوت وشادابی  بخشیدن به پوست نظر همگان را به خود جلب کرده است.

هایفوتراپی و تکنیک نوین اولتراسوند

اولتراسوند که همان تکنیک ساده مورد استفاده در دستگاه سونوگرافی معمولی می باشد اخیرا در برطرف کردن مشکلات پوستی و در زیبایی کاربرد فراوانی پیدا کرده است، می توان گفت که اولتراسوند متمرکز با شدت بالا،همان هایفوتراپی می باشد. بهره گیری از این تکنیک غیرجراحی پوستی منعطف، سفت و جوان را هدیه می دهد. در روش غیر تهاجمی هایفو، به لایه های زیرین پوست و بافت های اطراف آن هیچگونه صدمه ای وارد نمی گردد، هایفوتراپی روشی است نسبت به تمامی روش های زیبایی غیر جراحی، قدرت نفوذ بالایی به لایه های عمقی پوست را دارد،که باید گفت این لایه از پوست در جراحی لیفتیگ پوست کشیده می شود.

کاربرد لیزر قبل از هایفو تراپی

برخی از افراد هستند که میزان شلی و افتادگی پوست آنها بسیار زیاد است به همین دلیل  ممکن است هایفوتراپی به تنهایی پاسخگوی مناسبی برای درمان کامل این افتادگی و شلی نباشد، در این موارد پزشک متخصص به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب، از روش های لیزر درمانی قبل از انجام هایفوتراپی می تواند بهره ببرد.

میزان اثر گذاری هایفوتراپی بر روی پوست

مشاهده نتایج هایفوتراپی در عرض 3 تا4 هفته نمایان می شود، جراحی هایفوتراپی در طی 2 یا 3 جلسه یک ساعته در طول سال قابل انجلم می باشد که بستگی به تشخیص پزشک متخصص دارد. از هفته چهارم به بعد تاثیرات مثبت هایفوتراپی بر روی پوست، مشخص می شود به طوری که در هفته های هشتم تاچهاردهم بعد از انجام هایفوتراپی، اثر مثبت آن به 95% می رسد.

نکته مهم در هایفوتراپی پوست این است که دستیابی به نتیجه مورد نظر ونهایی به هیچ عنوان به طور آنی قابل مشاهده نمی باشد چرا که احتیاج به زمان دارد تا بتواند بر پوست اثر خود را نشان دهد.

هایفوتراپی بهتر است یا جراحی لیفت پوست؟

هر کدام از این دو روش دارای مزایا و معایبی می باشد و انتخاب هر یک از این دو روش  به میزان چین و چروک پوست صورت بستگی دارد. اما باید گفت که هایفوتراپی در مقایسه با جراحی لیفت صورت کم خطر تر و آسان تر است، در روش هایفوتراپی دوران نقاهت بسیار کوتاه است و فرد بلافاصله می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد.یکی دیگر از دلایل برتری هایفوتراپی در قایسه با جراحی لیفت صورت می توان به کم تهاجمی و سرپایی بودن این روش اشاره نمود و همچنین هزینه درمانی بسیار پایین آن یکی از دلایلی است که افراد زیادی را سمت خود جذب نموده است.

جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک جزیره زیبایی مرکز تخصصی پوست، مو و زیبایی می توانید با شماره های 02188211206-7-09301813152 تماس حاصل فرمایید و  همچنین شما عزیزان می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام  نمونه کارهای زیبایی این مرکز را مشاهده نمایید.

 

مزایای هایفوتراپی پوست

  • سفت شدن پوست
  • بازگشت انعطاف و کشسانی به پوست
  • رفع پف اطراف چشم
  • رفع گودی و کبودی دورچشم
  • بهبود وضعیت ظاهری خط فک

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

باید گفت که در روش کار هایفوتراپی فرد در ناحیه مورد نظر احساسی مشابه سوزش وجرقه بسیار کمی دارد، که به هیچ وجه شدت آن به گونه ای نیس که برای فرد درد ناک و غیر قابل تحمل باشد، اما اگر نگران درد در انجام هایفوتراپی هستید می توانید با استفاده داروهای موضعی، از میزان درد در ناحیه  بکاهید.

عوارض هایفوتراپی

افرادی که هایفوتراپی انجام می دهند ممکن است  در نواحی مورد نظر،  تا حدودی  دچار کمی سوزش وقرمزی و تورم شوند که اصلا جای نگرانی وجود ندارد چرا که پس از چند روزکاملا برطرف می گردد.

​با تشکر از گروه سایت کلینیک جزیره زیبایی

پاسخ

3 + 2 =