info@beauty-island.ir   021-88211206

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

لایه های بافت ناحیه تناسلی به سطح تمرکز هورمون ها حساس هستند و هیچ کدام از قسمت های این نواحی مانند واژن حساس نیست. یائسگی در اغلب موارد باعث آتروفی و عقب رفتگی بافت های اطراف ناحیه پرینه و کاهش تحریک پذیری می شود. این بافت ها عملکرد خود را از دست می دهند و احساس در این ناحیه کاهش می یابد.
در بیشتر موارد استفاده از پروتکل هایی که بر پایه لیزر co2 امکان پذیر است. به این ترتیب عملکرد ناحیه ژنیتال بهبود می یابد.
نقش این روش درمانی این است که به ناحیه اکسیژن رسانی می کند و با بهبود متابولیسم این ناحیه می توان به کاهش اثرات بالا رفتن سن و سال و این ناحیه انجامید.

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

روش کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی با تکنولوژی ونوسیان co2 انجام می گیرد و این روش درمانی بسیار سریع نتیجه می دهد که امکان این را برای بیماران فراهم می کند تا سریعاً به انجام فعالیت های روزانه خود باز گردند. در طول این روش و در فاز تزریق بیماران مقداری احساس ناراحتی و سوزش و خارش می کنند که جزو روند درمانی است و طبیعی است.
با بهره گیری از تاثیر لیزر co2، نتیجه این روش برناحیه واژن به سرعت نمایان می شود ولی ناحیه مقداری متورم است که طبیعی است و ظرف چند ساعت به حالت عادی بر می گردد.
عارضه جانبی خاصی از این روش گزارش نشده است. بیمارانی که از آمفیزم رنج می برند و یا بیمارانی که باردار هستند نباید این روش درمانی را انجام دهند. همچنین بیمارانی که به سرطان مبتلا هستند در ابتدا باید توسط پزشک مجوز صادر شود و در صورتی که مراحل درمانی انجام گرفته شد و بیماری سرطان تحت کنترل در آمده است می توان روش کربوکسی تراپی را برای این بیماران به کار برد. در بیمارانی که حساس تر هستند کرم بی حسی سی دقیقه قبل از انجام کربوکسی تراپی به ناحیه زده می شود.

جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک جزیره زیبایی مرکز تخصصی پوست، مو و زیبایی می توانید با شماره های 02188211206-7-09301813152 تماس حاصل فرمایید و  همچنین شما عزیزان می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام  نمونه کارهای زیبایی این مرکز را مشاهده نمایید.

مزایای روش کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی ولو واژینال موجب فرایندهای زیر می شود:
– بهبود قوام و عملکرد واژن
– افزایش لوبریکاسیون
– بهبود ارگاسم و میل جنسی
– بهبود زخم و آثار جراحی
– افزایش حساسیت در ناحیه کلیتوریس
– افزایش مخاط​

​با تشکر از گروه سایت کلینیک جزیره زیبایی

پاسخ

چهار × پنج =